Ви зараз переглядаєте ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ !

ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ !

Під таким гаслом відбулась патріотично-виховна акція за участі співробітників Шевченківський національний заповідник

(Ірина Паламарчук, Валентина Авраменко, Микола Чорний) та студентів 3-4 курсів спеціальності Сценічне мистецтво. Канівський фаховий коледж культури і мистецтв Group (Канівський фаховий коледж культури і мистецтв Group) під керівництвом викладача Валентина Шевчук.

Усвідомлюючи, що сьогодні ми можемо жити, навчатися, творити та мати майбутнє лише завдяки військовим, студенти долучились до плетіння маскувальних сіток.

Результатом співпраці науковців Заповідника та майбутньої мистецької еліти (сьогодні студентської молоді коледжу) стала сітка, у яку було вкладено не лише часточку дитячої душі, а й лист воїнам, що став ще однією можливістю подякувати їм та нагадати, що у них вірять, вірять в перемогу, вірять в Україну і чекають вдома !

Такі акції – найкращий інструмент патріотичного виховання молоді, адже із пасивних слухачів вони перетворюються на активних учасників процесу, що актуалізує необхідність мати активну громадянську позицію, розуміти особисту відповідальність за майбутнє своєї держави та спільними зусиллями, кожному на своєму «фронті» наближати ПЕРЕМОГУ !!!