Гуртожиток
Відокремленого структурного підрозділу «Канівський фаховий коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини»

Побудований в 90-х роках  минулого століття і з 1992 року приймає студентів коледжу. Це дев’ятиповерхове приміщення  секційної  форми побудови з розподіленням на блоки. Перший поверх відведений під адміністративні  приміщення. Жилі поверхи  мають по 4 секції, секції по 3 блоки.

Гуртожиток обслуговує дружний трудовий колектив із 15 працівників:

 завідувач гуртожитку,вихователь, завгосп, кастелянка, електрик, сантехник, столяр, четверо чергових вахти та три технічні працівника.

Територіально гуртожиток знаходиться на мальовничому березі озера. На прибережній території знаходиться Парк міст-побратимів з альтанками відпочинку, дитячим та спортивним майданчиками.

З верхніх поверхів відкривається мальований вид на річку Дніпро та Канівське водосховище.

Житлово-побутові умови в гуртожитку відповідають санітарно-гігієнічним  нормам та постійно знаходяться в полі зору адміністрації коледжу, коменданта та вихователя.

Вихователь гуртожитку здійснює процес адаптації студентів до нових, самостійних умов проживання. Робота вихователя спрямована  на формування колективу студентів, сприяння розвитку системи студентського самоврядування, залучення  студентів до суспільно-корисної роботи, сприяння їх самоутвердженню та самореалізації.

Студентська рада гуртожитку є виконавчим органом студентського самоврядування в гуртожитку, яка представляє інтереси всіх студентів, що там мешкають.

Гуртожиток приймає у свою  велику родину щорічно  першокурсників з теплими обіймами. Поза всяким сумнівом, студентські роки в нашому гуртожитку, стануть одними з кращих у Вашому житті!!!