Спеціальність
"Аудіовізуальне мистецтво та виробництво"
Відділ кіно-фото-відеосправи було засновано 1997 року. Його фундаторами стали Тихомир В.П., Тулін В.І., Мащенко О.В.
Характер освітньої діяльності Канівського коледжу культури і мистецтв з приводу підготовки керівників аматорських кіно-фото-відеостудій визначається поєднанням потреб держави у професійних фахівцях та запитів молоді в одержанні ґрунтовних знань з цього напрямку.
В коледжі функціонують творчі колективи, любительські клуби та об’єднання, спортивні секції, сучасні комп’ютерні класи, діє студентське самоврядування, проводяться вечори відпочинку та інші масові заходи
Студенти вивчають курс спеціальних дисциплін, що дають змогу формувати особистість творчого характеру, спроможну реалізувати свої здібності і можливості в практичній діяльності. До нього належать такі предмети: «Основи режисури, кіно і телебачення», «Диктор і ведучий програм», «Телекінодраматургія», «Кіно-фото-відеознімальна апаратура і операторська майстерність», «Технологія монтажу», «Освітлювальні прилади», «Комп’ютерна графіка», «Практикум з фотографії», «Історія кіно і телебачення», «Виробництво відеофільму», «Методика організації техгуртка», «Звукове оформлення відеофільму», «Основи композиції».
Викладачі відділу працюють за новими педагогічними інформаційними технологіями, удосконалюють навчальні плани та програми, які сприяють поглибленню професійних знань.
Завдання підготовки керівників аматорських кіно-фото-відеостудій реалізується в значній мірі через створення належних площ аудиторного фонду, відеопереглядової аудиторії, монтажних лабораторій, фотостудії, комп’ютерного забезпечення навчального процесу, формування фонду літератури, передплатних видань, наочності.
Підготовка фахівця орієнтується на формування освіченої особистості, здатної до постійного оновлення набутих знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку в соціально-культурній сфері.
Випускники відділу “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво” працевлаштовуються на телевізійних каналах «Рось», «Ільдана», «ІCTV», «1+1», «1-й Національний канал», «СІТІ», «ТРК-Київ» тощо.
Студенти відділу є учасниками різноманітних фотовиставок та кінофестивалів. Так, Гайдай Максим, Тихомир Ярослав, Запащук Ігор, Легкий Юрій, Лаврінець Галина, Дунда Сергій стали дипломантами Міжнародного фестивалю непрофесійного кіно «Кінокімерія».
Викладачі відділу
Леонтьєв Анатолій Олексійович
Спеціаліст вищої категорії.
Мосенко Юрій Борисович
Спеціаліст вищої категорії. Викладає предмети: „Фотоапаратура і фотозйомка”, „Фотокомпозиція”, „Операторська майстерність”.
Селезньова Ніна Петрівна
Cпеціаліст вищої категорії, старший викладач, куратор студентів відділу, випускниця Київського університету ім. Т.Г.Шевченка, нагороджена Почесними грамотами Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації. Викладає предмети: «Педагогіка», «Зарубіжна література».
Нестеренко Любов Іванівна
Cпеціаліст вищої категорії, випускниця Київського державного інституту культури, народжена Почесними грамотами Управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації. Викладає предмети: «Основи режисури, кіно і телебачення», «Диктор і ведучий програм», «Телекінодраматургія».
Селезньов Тимур Анатолійович
Шокун Костянтин Володимирович
Назаренко Роман Миколайович
Кваліфікація студента-випускника
Термін навчання на спеціальності “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво”:
- на базі 9 кл. – 3 роки 10 місяців
- на базі 11 кл. – 2 роки 10 місяців
Випускникам спеціальності “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво” присвоюється кваліфікація “Керівник аматорської кіно-фото-відеостудії”.
На базі отриманого диплому випускники приймаються на ІІІ курс ВНЗ(Вищий навчальний заклад) ІІІ-IV рівнів акредитації.