Творчі колективи коледжу

Народний ансамбль танцю «Канівчанка»

(створений у 1984 році Клюєвою В.Х., керівник Горідько Олександра Олександрівна)

Має звання «Народного аматорського колективу». Ансамбль займає вагоме місце в концертній діяльності училища. Йому аплодують не лише в Каневі, але і в Польщі, Естонії, Німеччині, Франції. Робота колективу відзначена Почесною грамотою посольства України. Засновником і керівником колективу до 2009 року була Клюєва Валентина Харитонівна. В даний час колективом керує Горідько О.О. Серед виконавців ансамблю «Канівчанка» глядачі запам’ятали Павленко Олега, М’якоту Оксану, Шмата Григорія, Таран Івана, Снігур Максима, Кудар Марину, Ткаченка Юрія, Киричка Тараса, Думову Анжелу, Петренка Романа, Снігур Анастасію, Хороших Анну, В’юника Артема, Опольського Олега, Лисінського Руслана, Карандукова Андрія, Руденко Анну, Косікова Андрія, Міняйла Дмитра, Кітляр Альону, Друзь Олену, Тучіну Інну.

Ансамбль сучасного танцю «Sky»

(створений у 2011 році, засновник і керівник Пашигор Яна Петрівна).

Навчальний народний хор

 (керівник Байкін Володимир Леонтійович)

Лауреат ІІІ премії Всеукраїнського конкурсу народних хорових колективів ім. П.Демуцького, активний учасник культурно-мистецьких заходів в місті та регіоні. Йому неодноразово аплодували глядачі Німеччини, Франції, Польщі.

Народний хор Канівського коледжу культури і мистецтв керівник Науменко О.М.

Жіночий вокальний ансамбль

(керівник Науменко Олена Миколаївна)
Колектив працює у творчій співпраці з ансамблем народних інструментів. Він бере участь в численних концертах, фестивалях.

Жіночий вокальний ансамбль «Любисток» керівник Науменко О.М.

Обрядовий ансамбль народної пісні "Оберіг"

(керівник Байкін Володимир Леонтійович)

Його мета – відтворення українських народних традицій та відновлення народних свят.

Клуб естрадної сучасної пісні керівник Байкін В.Л.

Оркестр духових інструментів керівник

(керівник Близнюк Ростислав Олександрович)

Всі урочисті та святкові події коледжу та міста проходять за участі цього колективу. Властивість яскраво звучати в концертних залах, на відкритих майданчиках надала оркестру особливу специфічність. Його дзвінке багатоголосне звучання багато років чарує слухачів, виховуючи їх смаки та викликаючи найкращі почуття.

Колектив неодноразово був переможцем та дипломантом міжнародних, обласних фестивалів, конкурсів: Польща (2016, 2018 рр), Чехія (2017 р.). Духовий оркестр активний учасник мистецького свята «Садок вишневий коло хати» (м.Городище).

Естрадний оркестр

(керівник Кириченко Олександр Іванович)

Оркестр має славну історію, яка сягає перших років історії коледжу. Але його новітня історія починається з 1997 року, коли колектив очолив Сазоненко П.І.

В 2004 році естрадний оркестр став учасником обласного фестивалю народної творчості «Земля Богдана і Тараса, Вкраїни вільної окраси». За високий рівень виконавської майстерності його нагороджено Дипломом лауреата фестивалю та присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив».

Ансамбль баяністів

(керівник Павленко Олександр Васильович)

Колектив – лауреат ІІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу баянного мистецтва (2011 р.), володар Диплому „Супер клас” телевізійного проекту „Рось шукає таланти”. Маючи різноманітний репертуар, він часто виїжджає з концертам у віддалені куточки Черкаської області, бере активну участь у творчому житті коледжу. У репертуарі ансамблю – класичні твори та обробки народних мелодій: В.Гребенюк «Прогулянка», В.Карамишев «Гуцульська рапсодія», В.Новіков «Балада на тему Елінгтона «Караван» та ін.

Ансамбль «Парафраз»

(керівники Павленко Олександр Васильович, Павленко Ольга Стипанівна)

Колектив – володар «Гран-прі» Обласного конкурсу «Кобзарського мистецтва», переможець обласного фестивалю «Грай музико моя», нагороджений Почесними грамотами та подяками Управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації, подякою ВМС України.
Ансамбль «Парафраз» Колектив – володар «Гран-прі» Обласного конкурсу «Кобзарського мистецтва», переможець обласного фестивалю «Грай музико моя», нагороджений Почесними грамотами та подяками Управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації, подякою ВМС України.

Оркестрова група нродного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Канівчанка»

(створено у 1993 році, засновник і керівник Шевченко Петро Миколайович)

Ансамбль переможець та дипломант Всеукраїнських та обласних конкурсів, фестивалів «Перлина сезону», «З глибин народних» та ін., учасник Днів України у Франції (1999, 2007 рр.).

Оркестрова група народного хору

(керівник Рукомойнікова Тетяна Євгеніївна)

Ансамбль нагороджений Почесними грамотами управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації, лауреат ІІІ премії Всеукраїнського конкурсу народних хорових колективів ім. П.Демуцького.

Ансамбль скрипалів

(керівник Шевченко Марія Романівна)

Дипломант І Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю «Кобзареві джерела», нагороджений Почесними грамотами управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації.

Ансамбль бандуристів

(керівник Кондратенко Людмила Федорівна)

Дипломант обласного конкурсу «Кобзарського мистецтва», учасник культурно-мистецьких заходів міста, регіону; нагороджений Почесними грамотами управління культури і туризму Черкаської облдержадміністрації.

Оркестр народних інструментів

(керівник Рукомойнікова Тетяна Євгеніївна)

Учасник культурно-мистецьких заходів училища, міста; нагороджений Почесними грамотами міського відділу культури і туризму.

Мистецький клуб "Art club"

Засновник та керівник Ткаченко Анна Сергіївна студентка спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності” 

Art club – відкритий мистецький клуб засновано 1-го березня 2021року, створений для творчої молоді нашої громади.
Напрямки захоплень дуже розширились: малювання,  театральне мистецтво, створення та проведення різноманітних творчих заходів.

Студентський театр естрадних мініатюр

Імена учасників цього колективу відомі глядачам міста та області. Ілля Адамов, Сергій Позивайло, інші студенти мали змогу неодноразово виступати на обласній сцені, творчих конкурсах з акторської майстерності в м. Києві, міських та обласних конкурсах КВК вищих навчальних закладів, де щоразу підтверджували високий рівень володіння акторською майстерністю та мистецтвом конферансу.

Ансамбль сопілкарів

(керівник Пащенко Ольга Юріївна)

Ансамбль народної музики "Веселі забави"

(керівник Шевченко Петро Миколайович)

Студентський ансамбль народних інструментів

(керівник Рукомойнікова Тетьяна Євгеніївна)