Ви зараз переглядаєте «Нас єднає рідна мова»

«Нас єднає рідна мова»

Cтудентами I та III курсів спеціальності «Сценічне мистецтво»  проведений щирий, теплий, такий потрібний сьогодні захід «Нас єднає рідна мова», присвячений Міжнародному дню рідної мови. У виступах студентів звучала поезія І.Котляревського, І.Франка, Т. Шевченка, В.Сосюри, Л.Костенко. Показано уривок з драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”: роль Лукаша зіграв студент спеціальності «Музичне мистецтво» (народні інструменти) Артем Миколенко.

Яна Панченко, студентка спеціальності «Музичне мистецтво» (народне пісенне мистецтво), привітала піснею “Україна – вишиванка”.

З гумором сучасні проблеми показали в мініатюрі Руслан Гончаров та Юрій Гориленко.

Тепло і весело прочитали оповідання “Перший поцілунок” Надія Страхолис і Даніїл Онищенко. Роман Ілляшенко зачитав уривок з поеми І.Котляревського “Енеїда”.

Вітаємо з дебютом у ролі ведучих Єлизавету Конькову і Дарину Федорченко та бажаємо їм у майбутньому творчих успіхів і наполегливості у навчанні.

Слід зазначити, що сценарна та режисерська робота виконана викладачем вищої категорії циклової комісії спеціальності «Сценічне мистецтво» Тетяною Олексіївною Шевчук.