Ви зараз переглядаєте <strong>Конкурс читців до дня народження Тараса Шевченка</strong>

Конкурс читців до дня народження Тараса Шевченка

      З нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в Канівському фаховому коледжі культури і мистецтв 27 лютого 2023 року відбувся традиційний конкурс читців, що був представлений виступами творчої молоді у двох номінаціях: вихованці літературно-мистецьких студій м. Канева та студентська молодь коледжу.

     Мистецький конкурс має свою історію, традиції, завжди проводиться в Шевченківські дні, як І етап Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого Тарасу Шевченку. Незмінним організатором і відповідальним за проведення цього мистецького заходу є викладач режисури Шевчук Тетяна Олексіївна.

     Керівники та творчі наставники конкурсу наймолодшої категорії учасників:

  • Ваганова Ольга, Кремер Вікторія ( дитяча театральна студія «Фенікс» – директор Лаврентьєва Маргарита).
  • Канівська ДШМ (театральний клас – викладач Ярмоленко Анастасія).

     Другу номінацію представляли студенти коледжу. До їхньої підготовки та участі у конкурсі долучилися викладачі режисури та культурно-дозвіллєвої діяльності: Шевчук Т.О., Ноздренко М.А., Лисенко М.П., Шевчук В.І.

     Учасники конкурсу зуміли донести до слухачів невмирущий дух Шевченкової поезії, яка надихала і надихає сьогодні кожного українця заради Великої перемоги над ворогом.

      Кожен, хто виступав, гідно впорався зі своїм завданням, не залишивши нікого байдужим у залі до Кобзаревого слова. У творчому змаганні журі віддало належне наймолодшим учасникам, які у своїй виконавській майстерності не поступалися старшим.

       По завершенню виступів було відзначено також викладацький склад коледжу, який на високому професійному рівні забезпечив підготовку та проведення мистецького заходу.

  За результатами підсумків роботи журі (голова журі: Кондратенко А.М.) були оголошені переможці конкурсу читців.

Номінація (студентська молодь)

І місце – Поліщук Віта «Кавказ» (викладач: Шевчук В.І.)
ІІ місце – Цьома Катерина «Холодний яр» (викладач: Шевчук В.І.)
ІІІ місце – Гончаров Руслан уривок – «Гайдамаки» (викладач: Шевчук Т.О.)
ІІІ місце – Аліна Качур – «Гайдамаки» (викладач: Шевчук В.І.)

Номінація (учнівська молодь)

І місце – Хоменко Анастасія «Лілея» (керівники: Ваганова Ольга, Кремер Вікторія, директор – Лаврентьєва Маргарита)
ІІ місце – Ярмоленко Крістіна «Іван Підкова» ( (керівник: Ярмоленко Анастасія – школа мистецтв) ІІ місце – Пилипенко Маргарита «Петрусь» ( керівник: Ярмоленко Анастасія – школа мистецтв) ІІІ місце – Сергієнко Анастасія уривок «Великий льох» (керівники: Ваганова Ольга, Кремер Вікторія, директор – Лаврентьєва Маргарита)