Ви зараз переглядаєте Викладачі і студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв завітали на персональну виставку випускника відділу образотворчого мистецтва Клочана Миколи під назвою “Україна”

Викладачі і студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв завітали на персональну виставку випускника відділу образотворчого мистецтва Клочана Миколи під назвою “Україна”

18 жовтня 2022 року , викладачі і студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв завітали на персональну виставку випускника відділу образотворчого мистецтва Клочана Миколи під назвою “Україна”. Виставка експонується в науково-дослідному відділі “Народне декоративне мистецтво Канівщини” Шевченківського національного заповідника. В етюдах митця відчувається легкість і довершеність природи Канівщини і Дніпропетровщини, що дає змогу глядачеві в буденному зображенні побачити гармонію колористики. Представники відділу “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація” пишаються, що Клочан Микола був випускником Канівського фахового коледжу культури і мистецтв. Бажаємо Миколі творчих злетів у художньому світі!