Ви зараз переглядаєте Запрошуємо переглянути проєкт “ВАРТОВІ” нашої викладачки Образотворчого мистецтва Любов Міненко

Запрошуємо переглянути проєкт “ВАРТОВІ” нашої викладачки Образотворчого мистецтва Любов Міненко

виставка доступна до перегляду з 08 лютого 2023, а відкриття поєднаємо з приїздом художників до Києва, і запросимо вас зустрітися!

https://imaginepoint.gallery/ua/artists/299

https://www.facebook.com/ImaginePointGallery

***

Виставковий проєкт “Вартові” – Любов Міненко та Леонтій Костур

Боротьба супроводжує українців щоденно. Історично склалося, що кожне покоління маленькими кроками здобувало вільний вибір, свободу та місце під сонцем через протистояння. Повномасштабне вторгнення росії на територію України продовжило серію геноцидів та війн минулого століття.

Складні часи життєвих випробувань існування країни потребують переосмислення минулого художнього досвіду та дослідження власного культурного коду. Галерея Imagine Point пропонує особисто розглянути творчість майстрів, які були Вартовими “національного” в темні часи для українського мистецтва (Радянського Союзу).

Любов Міненко – канівчанка, абсолютно незалежна мисткиня, яка завжди працювала осібно. Вона має свій характерний почерк завдяки динамічній, напівабстрактній формі живописного мазку. Леонтій Костур – художник та скульптор з м. Суми. Він завжди йшов проти системи та працював в авторському стилі. Митець поєднує пластичний образ зображуваного та філософію знаків, породжуючи його внутрішню сутність.

У фокусі виставки – діалог між двома художниками, які свого часу були відлюдниками через власну творчість, та між двома світоглядами, які вели боротьбу з формалізмом радянського мистецтва. Включення несвідомого та ірраціонального, релігійного та архетипного – основні інструменти реалізації власного задуму у творах.

Запрошуємо вас відвідати експозицію у великій залі Imagine Point з середи по суботу, з 12.00 до 18.00. адреса: Київ, Голосіївський проспект 86/1