You are currently viewing Святкування Дня Канева організація і проведення виставки домашніх тварин та акція «Знайди чотирилапого друга»

Святкування Дня Канева організація і проведення виставки домашніх тварин та акція «Знайди чотирилапого друга»

Студенти та викладачі відділу «Менеджмент соціокультурної діяльності» в рамках святкування Дня Канева взяли участь в організації і проведенні виставки домашніх тварин та акції «Знайди чотирилапого друга». Жителі та гості міста із задоволенням брали участь в іграх, конкурсах та розвагах, які проводили студенти-аніматори.

Працював «відкритий мікрофон», де могли виступити всі бажаючі. Популярністю користувалися фотовиставка, виставка картин молодих художників та майстер-класи. Висловлюється велика вдячність студентам та викладачам відділів «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» за творчий підхід, талант та креативність.

Завдяки плідній співпраці з ГО «Альтернативний контроль» , працівниками МБК та МВК було зібрано близько 2500 гривень благодійних коштів на покращення життя безпритульних тварин.