22 вересня у молодіжному центрі «ЙоЙ» відбувся майстер-клас із ліногравюри, організований за сприяння ГО «Крим SOS».
У заході взяли участь студентки 3 курсу відділу образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва та реставрації Канівського фахового коледжу культури і мистецтв. Під час роботи вони ознайомилися з основами техніки ліногравюри, створили власні унікальні графічні роботи та спробували себе у мистецькій практиці авторського друку.
Мета майстер-класу полягала у популяризації мистецтва ліногравюри як доступної техніки графіки, розвитку творчого потенціалу учасників, розкритті креативності та зацікавленні сучасними мистецькими практиками.
Подібні заходи допомагають нашим студентам розширювати професійні навички, отримувати новий досвід і знаходити натхнення для власних творчих пошуків.








