You are currently viewing День відкритих дверей!

День відкритих дверей!

Вдалий вибір професії – це складний, важливий і відповідальний крок у доросле життя, запорука впевненості йти у майбутнє, знайти своє місце в житті, усвідомлення своєї цінності в соціумі. Тож нещодавно, Канівський фаховий коледж культури і мистецтв запросив на День відкритих дверей «Мистецька професія – твій вдалий вибір» молодих, талановитих, неординарних, завзятих, енергійних, імпульсивних, амбіційних, емоційних, креативних, всіх тих, – хто не мислить своє життя без духовності й краси, мистецтва і творчості, самовдосконалення і культурного розвитку, хто мріє піднятися до найвищих вершин Мистецького Олімпу.

З словами вітання до всіх присутніх звернувся генератор добрих і нових ідей, кандидат історичних наук, директор коледжу – Віктор Тихомир. Про умови вступу на навчання проінформував заступник директора, секретар приймальної комісії – Ігор Бонь. Цікаво і змістовно голови циклових комісій розповіли про всі спеціальності, познайомили з найкращими творчими досягненнями кожного відділу. Викладачі коледжу Галина та Василь Туліни разом зі своїми студентами підготували екскурсію по навчальному закладу. Культурно – мистецький захід організували і провели викладачі: заслужений працівник культури України, викладач вищої категорії – Олександра Прошак, викладач вищої категорії – Валентина Шевчук та викладач – Євген Коваленко.

Зробіть правильний вибір, тоді будете навчатися та працювати із задоволенням, не помічаючи ні часу, ні втоми, і професійна успішність вам гарантована.