Ви є тут

Головна

Менеджмент соціокультурної діяльності

Відділ менеджменту соціокультурної діяльності при Канівському коледжі культури і мистецтв функціонує з вересня 2016 року.

Це європейського рівня інноваційний освітньо-професійний проект, що ґрунтується на синтезі  вітчизняних і зарубіжних практик  соціокультурних індустрій.

Менеджмент соціокультурної діяльності – мистецтво і висока майстерність управляти колективом, консолідувати і спрямовувати його в стратегічному напрямку для досягнення високих результатів роботи.

Менеджер соціокультурної сфери всебічно дієвий професіонал нового типу, який володіє організаційно-управлінськими, соціокультурними, психологічними і педагогічними уміннями та навичками, що сприятиме повноцінному розвитку як особистості, так і колективу загалом.

Навчально-виховний і практичний процес забезпечуватимуть провідні фахівці, серед яких кандидати історичних, педагогічних, фізико-математичних наук, магістри менеджменту та державного управління.

Ви отримаєте сучасні знання щодо менеджменту культури та індустрій, маркетингу, фандрайзингу соціокультурного проектування, економіки та фінансів, права, рекреації, реклами та культурної політики.

    Ви опануєте навиками:

  • визначення культурних стратегії;
  • соціокультурного планування та проектування;
  • пошуку партнерів у реалізації творчих стартапів;
  • командоутворення;
  • управління людськими ресурсами, менеджменту та комунікацій;
  • інформаційно-технічним супроводом проектів.

   Спеціальність: «Менеджмент соціокультурної діяльності»

        Кваліфікація молодшого спеціаліста (молодшого бакалавра):

      «Фахівець з менеджменту соціокультурної сфери, організатор соціокультурної діяльності»​

   Дана спеціальність дозволяє використовувати набуті компетентності на таких посадах:

  • керівник підрозділів у сфері культури, дозвілля, відпочинку та рекреації;
  • керівник підприємства апарату управління (директор, заступник директора організації та підприємства в сфері культури й мистецтва);
  • фахівець маркетингу та pr-агенцій, it-центрів, фандрайзингу (експерт із зовнішньо-культурних питань, фахівець з організації корпоративної культури та ділового туризму), реклами, органів державного управління та самоврядування, освітніх та позашкільних закладів, консалтингових та інформаційних агенцій, сфери зав’язків з громадськістю, продюсерських центрів та студій, музеїв, галерей та арт-центрів, з організації соціокультурного сервісу та заходів культурно-просвітницьких і торгівельно-розважальних комплексів.​

Студенти мають можливість сформувати власний YouTubе канал, сайт порт-фоліо, приймати участь у міжнародних, національних фестивалях та конкурсах, науково-практичних конференціях за професійним спрямуванням.

 

 

 

 

Кваліфікація студента-випускника

diplom   Студенту-випускнику відділу "Менеджмент соціокультурної діяльності" присвоюється кваліфікація: "Фахівець з менеджменту соціокультурної сфери, організатор соціокультурної діяльності".

Картинка користувача administrator.

Коментувати