Ви є тут

Головна » Вступникам

6 причин стати студентом нашого закладу

1. Канів – колиска української духовності!

   Канів – древнє і завжди молоде місто, що приваблює своєю чарівною природою, загадковістю своєї романтичної минувшини. Віки прошуміли над його горами, над Дніпром-Славутою, над куполами та дзвіницями древнього Успенського собору… У великій і славній історії міста останні 60 років – порівняно невеликий час. Але саме ці роки і стали початком заснування, подальшого розвитку та сучасного розквіту Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини - відокремленого структурного підрозділу університету, адже саме цьому навчальному закладу випало на долю стати центром культурно-мистецького та духовного життя Канева і всієї Черкаської області. Багатьох видатних людей виховала і дала світові канівська земля. Пригорнула вона до свого серця і буремного сина, борця і співця українського народу Т.Г.Шевченка. І саме ця неповторна аура високої духовності Шевченківського краю щовесни кличе молодих людей, майбутніх студентів, у світ прекрасного, світ духовності і культури.


2. Ти творчий – наш коледж саме для тебе!

   Навчання в коледжі неможливе без творчості. Викладацький склад, методика навчання, цикли фахових, фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін зможуть розкрити творчий потенціал кожного студента. Ми готуємо спеціалістів, які в майбутньому зможуть реалізувати свої таланти, знання, вміння і навички у практичній діяльності, гідно представлятимуть свою спеціальність та КККіМ як навчальний заклад, що готує фахівців найвищого рівня.


3. Вже сьогодні ти учасник концертів та шоу-програм!

   Неможливо собі уявити культурне життя древнього міста Канева та Черкаської області без участі у ньому творчих колективів коледжа. Всі важливі події в громадському культурно-мистецькому житті відбуваються при безпосередній та активній участі студентів та викладачів коледжа. Вже з І курсу навчання студенти втілюють в життя свої творчі задуми, ознайомлюються з роботою провідних закладів культури, беруть участь у їх роботі, відроджують народні традиції та обряди; організовують та проводять різноманітні театралізовані вечори, концерти; розробляють ігрові, розважальні, конкурсні шоу-програми.


4. На тебе полюють роботодавці!

   Сотні імен вихованців коледжа прикрашають кращі творчі колективи, заклади культури регіону та України. Запорукою високої конкурентоздатності випускників коледжа є цілеспрямована робота викладацького складу, який вважається одним з найпотужніших серед споріднених навчальних закладів України. Важливою для майбутніх фахівців є можливість заявити про свій творчий потенціал та фаховий рівень під час проходження виробничої практики у відомих мистецьких колективах, на провідних телеканалах України. Серед них: Черкаський заслужений український народний хор, Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр, Обласний театр ляльок, Черкаський центр дитячої та юнацької творчості, Обласна наукова бібліотека ім. Т.Г.Шевченка, Обласна дитячо-юнацька бібліотека, телеканали «1+1», «ICTV», «Перший національний», «5 канал», «ТРК-Київ», Черкаська телестудія «Віка», Обласна телерадіокомпанія «Рось» та ін. Отже, той хто працює над собою та прагне успіху, завжди користується попитом серед роботодавців!


5. Випускники коледжу – бажані абітурієнти провідних вузів України!

   Студенти нашого коледжу є переможцями багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів, багато з яких проходять на базі мистецьких навчальних закладів України. Це дає їм змогу, майже «автоматично», завдяки рекомендаціям-запрошенням, ставати студентами цих вузів. Також коледж має угоди з провідними вузами України про навчання наших випускників за скороченим терміном. Серед них: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв, Рівненський державний гуманітарний університет, Переяславський та Ніжинський державні педагогічні університети, Харківська державна академія культури.


6. Незабутні студентські роки!

   Студентське життя в коледжі надзвичайно різноманітне. В ньому створено найкращі умови для розвитку особистості та реалізації творчих талантів. А чого варті перші романтичні вечори в колі друзів у затишному гуртожитку, або біля багаття на березі Дніпра? Через все життя ти пронесеш незабутні, сповнені юнацьких надій, враження про роки навчання в Каневі. Тож приходь до нас. І тобі заздритимуть друзі, тому що ти – студент Канівського коледжу культури і мистецтв!

Картинка користувача administrator.