Ви є тут

Головна » Структура

Студактив

Версія для друкуВерсія для друку

Студентське самоврядування

 Канівського коледжу культури і мистецтв

Студентська Рада

Голова студентської Ради

Гринь Олег (ІV КФВ)

Заступник голови студентської Ради

Довгий Микола (ІІІ КФВ)

Казначей студентської Ради

Суприкіна Ірина (ІІІ КФВ)

Верещинська Наталія (ІV Народне пісенне мистецтво)

Секретар студентської Ради

Богдан Ольга  (IІІ Бібліотечний)

Сектор навчально-виробничого процесу

Відповідальний викладач

Горідько Олександра Олександрівна

    Відповідальний студент      Довга Юлія (ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво)

1.

Шевченко Вікторія

ІV Хореографічний

2.

Довга Юлія 

ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво

3.

Кушнірчук Анна

ІІІ Бібліотечний

Сектор культури і дозвілля масових заходів

 Відповідальний викладач

 Волкова Лідія Львівна

 Відповідальний студент  Педоренко Назарій (ІІ Сценічне мистецтво)

1.

Левченко Оксана

ІІ Сценічне мистецтво

2.

Гончаренко Олена

ІІІ ВТЗ

3.

Волошин Юлія

ІV ВТЗ

4.

Болтенко Ірина

    ІV ВТЗ
 5.

Чередний Анастасія 

   ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво
 6.   Воржакова Анастасія     ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво

Редакційна колегія газети «Студентський вісник»

Відповідальний викладач

 Близнюк Валентина Іванівна

   Відповідальний студент  Дробот Анна (ІІІ Бібліотечний)

1.

Дробот Анна

ІІІ Бібліотечний

2.

Голобородько Ірина

ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво

3.

Болог Альона

ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво

4.

Линевич Катерина

ІІ Аудіовізуальне мистецтво  та виробництво

    5.   Ясинська Ярослава    ІІІ Образотворче мистецтво
    6.   Бондаренко Анна    ІІІ Образотворче мистецтво

Сектор науково-студентських творчих об’єднань

Відповідальний викладач

Приходько Світлана Дмитрівна

    Відповідальний студент   Заярна Владислава (ІІ Народне пісенне мистецтво)

1.

Осадча Еріка

ІІ Сценічне мистецтво

2.

Вольвач Діана

ІІІ Бібліотечний

3.

Дорошенко Олена

ІІІ Бібліотечний

Сектор спортивних заходів     
   Відповідальний викладач    Галаган Вячеслав Олександрович
   Відповідальний студент    Манчевський Олександр (ІV Народне пісенне мистецтво)
1.    Нікітенко Антон    ІІ Народне інструментальне мистецтво
2.    Белих Максим    ІІ Народне інструментальне мистецтво
3.    Корчака Неля    ІІ Духові та естрадні інструменти
4.    Марченко Роксолана    ІV Народне пісенне мистецтво

 

Картинка користувача administrator.