Ви є тут

Головна

Весь вечір про кохання

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
вівторок, лютого 14, 2017

14.02.2017 року у ДНЗ «Канівському ВПУ» відбулася конкурсна програма до Дня Святого Валентина «Весь вечір тільки про любов», який підготувала та провела студентка Канівського коледжу культури і мистецтв, відділу «Кіно-фото-відеосправа» Крохмаль Ліна, під керівництвом Григор’євої Н.М.

В програмі заходу були цікаві вікторини та веселі конкурси для учасників, лунали веселі пісні про кохання. Ведучі заходу Крохмаль Ліна та Дубнянська Ольга, зуміли створити привітну атмосферу.

Художні номери у виконанні Яценко Наталії, Верби Назара, Зайцевої Анни, Панченка Андрія, Манчевського Олександра, Вовк Юлії, Давиденко Ірини, зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» - керівник  Горідько О.О., полонили серця усіх присутніх.

Закінчилась конкурсна програма веселим флеш-мобом, який провів голова циклової комісії фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін Лисенко Микола Петрович.

Захід відбувся за допомоги викладачів: Григор’євої Н.М.,     Литвиненко З.В., Яворської Л.О.

Відеоряд: Якимець Віталій та Шерстньов Євгеній.

А також ми дуже вдячні за допомогу в підготовці та проведенні заходу: Гузь Н.В. – заступнику директора з навчально-виховної роботи та

Ревуцькій Т.М. – викладачу української мови та літератури, керівнику літературно-драматичного гуртка.

Коментувати