Ви є тут

Головна

У Каневі відбулась науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Черкащини славетні імена», присвячена 200-річчю від дня народження С. С. Гулака-Артемовського

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
п'ятниця, лютого 15, 2013

   15 лютого 2013року в Канівському училищі культури і мистецтв відбулася науково-практична конференція учнівської  та  студентської  молоді «Черкащини славетні імена», присвячена 200-річчю від дня народження видатного співака і композитора, автора першої національної опери «Запорожець за Дунаєм», нашого земляка – С. С. Гулака-Артемовського.

   З привітальним словом до учасників конференції звернулися заступник директора Канівського училища культури і мистецтв Анатолій Миколайович Кондратенко та голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Світлана Юріївна Хоменко.

   В конференції взяли участь викладачі, студенти, учні, вчителі як ВНЗ, так і загальноосвітніх закладів міста, зокрема, студенти училища культури і мистецтв – Сергій Баліцький, Тетяна Горбатенко, Анна Поліщук, Аліна Скороход, Катерина Шульга, Аліна Шевчук, учні гімназії імені Івана Франка – Альбіна Бойко, Ольга Величко, Юлія Глушко, Мирослава Мартинюк, Анастасія Мосенко, Анна Сокур, Юлія Соснова та учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов – Дарина Бондаренко, Анна Козак, Катерина Лизогуб, Валерій Лозицький, Марина Ткаченко.

  

   Робота конференції відбувалась у трьох секціях під головуванням викладача історії училища Людмили Анатоліївни Сокур, вчителя історії спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Ірини Олександрівни Пугачової та голови циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін училища Світлани Юріївни Хоменко. Учасники науково-практичної конференції представили свої доповіді та обговорили основні проблеми вітчизняної культури, з позиції сучасної молоді.

        

   В рамках конференції прозвучали вокальні та інструментальні номери з опери С. С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у виконанні викладачів Канівського училища культури і мистецтв Ольги Бутенко, Наталії Мосенко та Наталії Решетько, що дозволило створити відповідну творчу атмосферу конференції та долучити учнівську молодь до кращих зразків світової культури.

      

   Такий формат заходів дав можливість поєднати наукову складову освітньої діяльності з виховними та культурно-мистецькими заходами, а спілкування молодих пошуковців у формі науково-практичної конференції стало для них першим кроком у науку, який дозволив не лише представити результати своїх досліджень, а й подискутувати, обговорити актуальні проблеми сприйняття зразків світового музичного мистецтва в соціокультурних реаліях початку ХХІ століття та визначити шляхи їх популяризації серед сучасної молоді.

   Всі учасники науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Черкащини славетні імена», присвяченої 200-річчю від дня народження С. С. Гулака-Артемовського були відзначені сертифікатами учасника та отримали друкований збірник матеріалів, виданий за результатами конференції.

      

   В ролі організаторів конференції виступили Канівське училище культури і мистецтв, Канівська гімназія імені Івана Франка та Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 Оргкомітет конференції