Ви є тут

Головна

Пленер

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
субота, жовтня 6, 2018

Коледжанський творчий тімбілдінг – другого дня, з нагоди професійних святкувань

 

       Сьогодні ми вже сумуємо за спекотним літом, яке подарувало безліч чудових спогадів, довгих днів, смачних фруктів, неповторних подорожей та цікавих знайомств. Але осінь – далеко не той привід, через який треба жалкувати. Осінь – нова сторінка цього року, яка готує нам немало забав та несподіванок. 

      У теплу осінь дуже корисно часто перебувати на природі подалі від звичної аудиторної та кабінетної обстановки. В цьому  прихований певний сенс. Коли викладачі, які зустрічаються тільки в стінах коледжу, потрапляють у незвичні для них умови, набагато легше проявляють взаємні симпатії, нові творчі ідеї та задуми і їх шляхи вирішення. Також, свіже повітря – релакс повних корзин грибів сприяв психологічному розвантаженню колективу коледжу. А смачна юшка та каша формувала повне внутрішнє задоволення і комфорт.

      Задум адміністрації та профспілкового колективу коледжу вдався. Адже творчий тімбілдінг згуртовує, вирішує конфлікти та знімає напругу в колективі. А якщо і сам керівник та профспілка є учасниками на рівних правах з іншими співробітниками, це підвищує довіру, згуртовує колектив, формує його сильним, таким, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Ці заходи моделюють життя всередині колективу і направляють його на спільну ефективну діяльність.

      Бажаємо всім викладачам і адміністрації коледжу теплих, доброзичливих і щирих взаємовідносин та високих творчих, професійних довершень.

Текст: Людмила Русакова

Фото: Ігор Сокур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментувати