Ви є тут

Головна

Міс коледжу 2017

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
середа, листопада 15, 2017

Свято молодості, грації і краси!

         15 листопада 2017 року у міському будинку культури відбулося справжнє свято молодості, грації і краси. Адже в цей день на сцені у конкурсно-розважальній програмі «Міс коледжу - 2017» змагалися найкрасивіші, найелегантніші та найчарівніші студентки коледжу.

         Всього у конкурсно-розважальній програмі, присвяченій Дню студента, брали участь шість конкурсанток від різних відділів коледжу.

         Відділ «Кіно-фото-відеосправа» представляли: Войтовська Мирослава та Довга Юлія. Представниками відділу «Видовищно-театралізовані заходи» були: Олена Гончаренко та Тетяна Пінкевич. А від відділу «Народне пісенне мистецтво» у конкурсі брала участь Келеп Анастасія. Учасниця під номером шість – Анастасія Смикалова, яка навчається на відділі «Народні інструменти», у нелегкій боротьбі отримала найвище звання, диплом і почесний титул «Міс коледжу 2017».

         Також приємним подарунком для переможниці був сертифікат від салону краси «Вау» на 300 гр.  Звання «Віце-міс коледжу» отримала Олена Гончаренко, а звання «Міс глядацьких симпатій» виборола Юлія Довга.

         Всі інші конкурсантки також отримали квіти, дипломи, подарунки та звання у номінаціях: «Міс грація», «Міс елегантність» та «Міс чарівність».

         Хочеться  висловити слова вдячності членам журі за справедливе та об‘єктивне оцінювання учасниць конкурсу.

          Святкове дійство відбулося завдяки творчій співпраці викладачів, студентів та працівників міського будинку культури.

         Це була залікова робота до державного іспиту з предмета: «Організація та методика культурно-дозвіллєвої діяльності», студентів ІV курсу відділу «Кіно-фото-відеосправа» - Дубнянської Ольги та Дубнянського Івана та  студентки ІІІ курсу відділу «Видовищно-театралізовані заходи» - Ковальчук Анастасії.

         Керівники творчого проекту та постановники: Литвиненко Зоя Вікторівна, Григор‘єва Наталія Миколаївна, Яворська Любов Олександрівна - викладачі циклової комісії фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін.

Коментувати