Новини Канівського коледжу культури і мистецтв УДПУ імені Павла Тичини

понеділок, грудня 3, 2018

3 грудня до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями виховну годину студентів  спеціальності "інформаційна, бібліотечна та архівна справа" відвідала директор Інклюзивно-ресурсного центру Арсеєнко Юлія Сергіївна.

неділя, грудня 2, 2018

1-го грудня ансамбль сучасного танцю (керівник Майстер С.М.) разом з творчим колективом Канівського МБК взяли участь у пам'ятному заході "Доки пам'ятаємо - живемо" з нагоди 75-річниці Дніпровської повітряно-десантної операції, що відбувся в 199 навчальному центрі ДШВ ЗСУ м. Житомира.

четвер, листопада 29, 2018

29 листопада 2018р. викладачі та студенти відділу «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», відділ бібліотеки Шевченківського національного заповідника, бібліотека Канівського коледжу культури і мистецтв провели вечір пам’яті «Скорботна свічка памя’яті святої » до 85 – х роковин голодомору 1932 – 1933 років в Україні.

середа, листопада 28, 2018

28 листопада комісії бібліотечних, гуманітарних і режисерських дисциплін провели літературно-музичну композицію, присвячену 140-річчю від дня народження нашого замляка І. Нечуя-Левицького.

Захоплено сприймали глядачі інсценізації творів письменника та цікаві факти його біографії.