Ви є тут

Головна » Збирач потоків » Джерела

Новини УДПУ

уманський педагогічний, уманський педуніверситет, безлюдний, імені тичини, умань, удпу
Адреса URL: https://udpu.edu.ua/news
Оновлено: 7 хв 32 с тому

«ІНСАЙТ» НА ДОПОМОГУ ПЕРШОКУРСНИКАМ

10 годин 19 хв тому

Упродовж першого місяця навчання студентам-першокурсникам приділяється особлива увага, адже адаптація до  нових умов навчання, освоєння незнайомого середовища, способу життя, форм і методів роботи іноді може викликати  розчарування.

ТРЕНІНГ«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ САМОРЕГУЛЯЦІЇ ОСОБИСТОСТІ»

10 годин 19 хв тому

Днями на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Сучасні технології саморегуляції особистості». Тренер (доктор філософських наук, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») Валентина Коновальчук ділилась досвідом з учасниками тренінгу. Студенти та викладачі УДПУ, запрошені з інших закладів освіти мали змогу отримати індивідуальну допомогу та навчатися різним технікам: пізнання самого себе; розуміння причин раптових змін емоційних станів; виявлення та усунення негативних наслідків страхів, образ, сорому, провини; вирішення внутрішньоособистісних та міжособистісних конфліктів; усунення недовіри у стосунках; зняття емоційної напруги та професійного вигорання; виявлення психосоматичних проблем; регуляції взаємин батьків та сучасних дітей тощо.

В УДПУ ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

пн, 09/24/2018 - 12:10

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.053.02

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

24 жовтня 2018 року 11.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання

ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ-ВИНАХІДНИКІВ УДПУ

пн, 09/24/2018 - 00:00

Вітаємо викладачів університету з перемогою у Відкритому конкурсі на найкращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки.

ТРАДИЦІЙНЕ ОСІННЄ ПРИБИРАННЯ

пн, 09/24/2018 - 00:00

Теплі осінні дні активізували проведення заходів  упорядкування та облаштування прилеглих територій.  Студенти УДПУ дружно вийшли на  планове прибирання – було упорядковано і прибрано від сміття та сухого опалого листя всі території.  Погода була сприятливою, тому студентська молодь швидко впоралися із поставленими завданнями. Своїм прикладом студенти університету постійно закликають всіх небайдужих зробити навколишній світ чистішим, утримувати власні і прилеглі території в належному естетичному та санітарному стані.

ДЕНЬ МИРУ В УДПУ

сб, 09/22/2018 - 08:09

Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі віддають данину миру. День, що покликаний змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру, об`єднав студентську молодь УДПУ навколо найзаповітнішої мрії кожного українця – утвердження МИРУ. З цією метою на різних факультетах університету були проведені різноманітні заходи -  флешмоби, круглі столи, кінолекторії, благодійні акції.

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

сб, 09/22/2018 - 08:08

Патрульна поліція України запрошує на безстрокову службу на посаду інспектора патрульної поліції у 20 областях України.

СПОРТИВНЕ СВЯТО – МОЛОДЬ УДПУ ОБИРАЄ СПОРТ ТА ЗДОРОВ’Я

пт, 09/21/2018 - 11:38

Міжнародний день студентського спорту Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини зустрів із вагомими досягненнями і пишається своїми студентами, які стали чемпіонами та володарями Кубків світу і Європи, Призерами Міжнародних змагань: завоювали 72 золоті, 55 срібних та 59 бронзових нагород.

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ

пт, 09/21/2018 - 11:36

В рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів та за ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ було організовано та проведено природоохоронну акцію «Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки».

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ В СИСТЕМІ ВПРОВАДЖЕННЯ ХМАРНОЇ ПЛАТФОРМИ CLASSROOM

пт, 09/21/2018 - 05:41

Факультет фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за сприяння громадської організації «Світ компетенцій» провів тренінг «Застосування Classroom для підготовки та проведення лекційних занять» в рамках постійно діючого семінару «Сучасні тренди фізичної освіти». Тренінг проводив кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізики та методики їх викладання Сергій Терещук.

ГАЛЕРЕЯ СЛАВНИХ ПЕРЕМОГ УДПУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

чт, 09/20/2018 - 05:34

Першокурсник УДПУ імені Павла Тичини Микола Виходцев поповнив когорту прославлених спортсменів університету - став чемпіоном Румунії з веслування на байдарках і каное в місті Пітешті. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени цієї країни. У складі юнацької команди України Микола став чемпіоном в олімпійському виді одинак 1000м і одиночка 500м, а також бронзовим призером на дистанції 200 м та отримав звання Майстер спорту України.

НА П’ЄДЕСТАЛІ СПОРТСМЕНИ-СИЛАЧІ УДПУ

чт, 09/20/2018 - 05:30

До дня фізичної культури і спорту України в місті Балта відбувся регіональний турнір з багатоповторного жиму « BALTAREGIONCUP 2018», який ознаменував початок нового спортивного сезону. На відкриття з’їхалися спортсмени з різних міст України. До збірної команди м. Умань, яку представляли 12 спортсменів, ввійшли 2 представники УДПУ - викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту міжнародного класу України Сергій Ільченко  та студент

СТУДЕНТ УДПУ ПІДКОРЮЄ НОВІ СПОРТИВНІ ВЕРШИНИ

чт, 09/20/2018 - 05:28

Студент факультету фізичного виховання Руслан Первак пройшов відбір та увійшов до збірної команди України  зі змішаних єдиноборств за версією WMMAA серед чоловіків (один із восьми членів команди), яка візьме участь у Чемпіонаті Європи, який цьогоріч проходитиме в місті Мадрид (Іспанія) з 11 по 14 жовтня. Відбір та навчально-тренувальні збори за участі найсильніших українських бійців проводилися у місті Харків.

ВИПУСКНИЦЯ УДПУ СТАЛА ВІЦЕ-ЧЕМПІОНКОЮ СВІТУ

чт, 09/20/2018 - 05:27

В місті Алма-Ати (Казахстан) пройшов чемпіонат Світу з футзалу серед студентів. До складу збірної команди України увійшла цьогорічна випускниця факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олена Цикаленко. Завдяки навчанню в університеті та наполегливій праці в спорті, Олена мала можливість увійти до складу збірної команди України. В груповому етапі змагань збірна України обіграла команди Польщі, Канади, Ізраїлю, Франції, а у фіналі поступилася збірній Росії і у підсумку посіла друге місце.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ср, 09/19/2018 - 06:05

Під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного, 18 серпня, у конференц-залі відбулося чергове засідання Вченої ради університету, на якому розглянуто ряд важливих питань.

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ – 1768 РІК В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

ср, 09/19/2018 - 05:09

«Зцілюючи рани минулого: 1768 рік в історії України (православна, римо-католицька, унійна та юдейська етноконфесійні спільноти в умовах Барської конфедерації, Коліївщини і російської окупації)» – тема Міжнародної конференції, яка проведена в Уманському державному педагогічному університетом імені Павла Тичини спільно із Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Українським католицьким університетом та Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань».

НОВИНИ ВІД ЕКОЛОГІВ УДПУ - ЩОРІЧНА НАУКОВА ЕКСПЕДИЦІЯ

ср, 09/19/2018 - 05:07

Науково-дослідна лабораторія «Екологія і освіта» організувала й провела експедицію з вивчення можливостей створення нових заповідних об’єктів у Центральній частині Південно-Бузького екологічного коридору. Захід відбувався в рамках держбюджетної теми «Систематизація потенційних та створення нових заповідних об’єктів Південно-Бузького екологічного коридору за активної участі молоді», що виконується на кафедрі хімії, екології та методики їх навчання (керівник - професор Світлана Совгіра). Експедиція подолала понад 300 км територіями Черкаської та Вінницької областей.

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ

вт, 09/18/2018 - 10:20

Медичне обслуговування студентів УДПУ здійснюється в медичних пунктах в адміністративних корпусах № 1 та № 3. Постійно надається невідкладна і кваліфікована перша медична допомога. За необхідності студенти направляються на лікування до спеціаліста відповідного профілю.

Відповідно до Реформи Міністерства охорони здоров’я України, студенти мають обрати сімейного лікаря за своїми уподобаннями (без прив’язки до місця реєстрації пацієнта) та підписати з ним декларацію про медичне обслуговування.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ – ПРОГРАМА ЗАХОДІВ УДПУ

вт, 09/18/2018 - 05:31

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту відбудуться змагання з різних видів спорту.

РОЗПОЧАТО НАБІР НА КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

вт, 09/18/2018 - 05:29

Факультет іноземних мов УДПУ запрошує учнів, студентів та викладачів на курси іноземних мов - англійська, німецька, французька.

Сторінки