Ви є тут

Головна » Збирач потоків » Джерела

Новини УДПУ

уманський педагогічний, уманський педуніверситет, безлюдний, імені тичини, умань, удпу
Адреса URL: https://udpu.edu.ua/news
Оновлено: 49 хв 52 с тому

ОБСЯГИ ПРИЙОМУ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ДЛЯ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

пн, 07/16/2018 - 16:15

Міністерство освіти і науки України затвердило обсяги прийому за державним замовленням у 2018 році за освітніми ступенями бакалавра та магістра для Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за закритими конкурсними пропозиціями.

ВІТАЄМО БУХГАЛТЕРСЬКУ СЛУЖБУ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

пн, 07/16/2018 - 00:00

У розпал літньої пори своє свято відзначають люди скромної, але надзвичайно важливої і відповідальної професії – бухгалтери. Саме від них залежить чіткий контроль фінансів і своєчасність розрахунків, економічна стабільність та виконання нагальних соціальних програм, фінансове благополуччя трудового колективу.

СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ УДПУ УСПІШНО ПРОЙШЛИ АРХЕОЛОГІЧНУ ПРАКТИКУ

нд, 07/15/2018 - 00:00

Студенти історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини завершили проходження археологічної практики на базі Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура», що розташований у селі Легедзине Тальнівського району. Сім незабутніх днів для істориків-першокурсників були насиченими не лише пізнанням сутності професії археолога, але й цікавим дозвіллям.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СІЛЬСЬКИЙ КОЕФІЦІЄНТ?

сб, 07/14/2018 - 06:09

Вступники, які претендують на отримання сільського коефіцієнта, можуть окрім визначеної Довідки про реєстрацію місця проживання особи завантажувати в кабінет інші документи, що підтверджують термін їх реєстрації в селі. Це необхідно робити у випадку, коли фактичний термін реєстрації вступника в селі перевищує два роки, однак в реєстрі, на основі якого видається довідка, інформація про це відсутня.

УНІВЕРСИТЕТ АКТИВНО ПРИЙМАЄ ЗАЯВИ НА ВСТУП ВІД АБІТУРІЄНТІВ

пт, 07/13/2018 - 16:00

12 липня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розпочав прийом заяв про вступ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (на денній та заочній формах за повним та скороченим терміном навчання) та освітнього ступеня магістра (на денній і заочній формах).

Більшість вступників цього року подає заяви в електронному вигляді через електронні кабінети, однак значною є кількість абітурієнтів, які подають до приймальної комісії документи в паперовій формі, аби скористатися правом на вступ за співбесідою, за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у та/або квотою-1, квотою-2, підтвердити право на пільговий вступ тощо.

ЦЬОГОРІЧ НАЙБІЛЬШИЙ ОБСЯГ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ – НА ПІДГОТОВКУ ВЧИТЕЛІВ

пт, 07/13/2018 - 14:00

Рішенням від 11 липня 2018 року Уряд затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів 2018 року. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Його загальний обсяг становить 191 тис. 100 місць. З них 167 тис. 016 місць – це держзамовлення для закладів, що знаходяться у підпорядкуванні МОН.

СТРОКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2018 РОКУ

чт, 07/12/2018 - 17:00

Шановні вступники! Звертаємо вашу увагу на строки проведення основних етапів вступної кампанії 2018 року для різних категорій абітурієнтів.

СТАРТ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ: ДО УДПУ ЗАВІТАЛИ ПЕРШІ АБІТУРІЄНТИ

чт, 07/12/2018 - 16:00

Cьогодні у вестибюлі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини жваво і гамірно. У перший день вступної кампанії до університету завітала значна кількість абітурієнтів. Вони переважно були зі своїми батьками, які підтримували та додавали впевненості майбутнім першокурсникам.

РЕКТОР ОЛЕКСАНДР БЕЗЛЮДНИЙ ПЕРЕВІРИВ ГОТОВНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ ДО ПОЧАТКУ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

ср, 07/11/2018 - 17:00

11 липня, у переддень початку вступної кампанії, ректор УДПУ імені Павла Тичини Олександр Безлюдний особисто перевірив готовність університету до прийому абітурієнтів. Адже питання нового набору – найважливіше на нинішньому етапі роботи закладу вищої освіти.

Олександр Іванович завітав до кожної аудиторії, де розмістилися відбіркові комісії факультетів/інституту, поцікавився облаштуванням робочих місць та готовністю працівників до прийому документів, забезпеченням інформаційного супроводу. Ректор також перевірив готовність комп’ютерних мереж та обладнання до напруженої роботи під час вступної кампанії.

ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ УНІВЕРСИТЕТУ

ср, 07/11/2018 - 16:00

3 липня 2018 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів денної форми (навчання за державним замовленням), яким відповідно до «Правил призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини» призначені академічні стипендії у відповідних розмірах за результатами навчання у IІ семестрі 2017/2018 н.р.

Рейтинг стипендіатів додається (завантажити)

ОБСЯГИ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ У 2018 РОЦІ

вт, 07/10/2018 - 15:54

Уманський державний педагогічний університет отримав погоджені Міністерством освіти і науки України максимальні обсяги та кваліфікаційні мінімуми державного замовлення на 2018 рік (набір на базі повної загальної середньої освіти для здобуття ОКР «Бакалавр»).

В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИПУСКИ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ

вт, 07/10/2018 - 13:19

Чергова пора святкових випусків молодих фахівців завершилася в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Цієї урочистої події з нетерпінням очікували студенти, які в 2018 році завершили здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст» та «Магістр» на денній і заочній формах навчання. А це 2764 молодих, перспективних, талановитих людей, які розпочинають новий етап особистісного розвитку та професійного становлення й зростання.

В УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ПРАЦЮЄ ЦЕНТР РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ

пн, 07/09/2018 - 13:19

Шановні вступники! Наразі триває реєстрація електронних кабінетів, через які ви зможете подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти України. Відповідна опція стане доступною 12 липня.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини допомагають абітурієнтам здійснити електронну реєстрацію, відсканувати та завантажити необхідні документи та сформувати «карту вступу». Фахівці інформаційно-консультаційного центру також надають детальні консультації щодо особливостей вступної кампанії 2018 року та проводять профорієнтаційну діагностику, інформують про освітні програми і спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту в університеті.

МОЛОДІ ЛІДЕРИ УДПУ В ПРОГРАМІ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ

пн, 07/09/2018 - 13:16

5 – 6 липня представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - магістрантка факультету іноземних мов Лілія Огородник та провідний фахівець відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва Богдан Семчук взяли участь у другому навчальному модулі програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

УВАГА! НОВА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 024 ХОРЕОГРАФІЯ

сб, 07/07/2018 - 00:00

До уваги абітурієнтів! З радістю повідомляємо вам про відкриття на кафедрі хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нової спеціальності 024 “Хореографія” галузі знань 02 “Культура та мистецтво”.

СТУДЕНТИ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ VII МІЖНАРОДНОГО МОЛОДІЖНОГО ФОРУМУ «ПІВДЕННЕ ПОДІЛЛЯ – ПЕРЛИНА УКРАЇНИ»

сб, 07/07/2018 - 00:00

У рамках договору про співробітництво Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з Національним природним парком «Кармелюкове Поділля» команда «Оптимісти» природничо-географічного факультету стала учасником VII міжнародного молодіжного форуму «Південне Поділля – перлина України».

СТУДЕНТКА УДПУ – СТИПЕНДІАТ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

пт, 07/06/2018 - 12:23

Студентка факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Наталія Алексеєва ввійшла в число кращих студентів закладів вищої освіти України, яким призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на II семестр 2017/2018 навчального року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 р. № 391-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам» https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-priznachennya-akademichnoyi).

ФІЛОЛОГИ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ІХ МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ УКРАЇНІСТІВ

пт, 07/06/2018 - 11:13

Науково-педагогічні працівники факультету української філології, професори Тетяна Тищенко, Оксана Зелінська та доцент Василь Денисюк взяли участь у роботі ІХ Міжнародного конгресу україністів, який нещодавно проходив у м.Києві. Високий представницький рівень заходу підтверджувала велика кількість високоповажних гостей, представників виконавчої та законодавчої влади, вчених-дослідників історії та культури України й українського народу з усього світу.

ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ ПІЗНАВАЛИ КРАСУ ТА БАГАТСТВО УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІССЯ

чт, 07/05/2018 - 14:12

Для туркменських студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи директора Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександра Лаврика та відповідальної за роботу з іноземними студентами природничо-географічного факультету Любові Безлатньої було організовано пізнавальну екскурсію на території Волинської та Рівненської областей.

ХТО МАЄ ПРАВО ПОДАВАТИ ЗАЯВУ НА ВСТУП У ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ?

чт, 07/05/2018 - 14:09

До уваги вступників! Відповідно до розділу VІ Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році (завантажити) абітурієнти на основі повної загальної середньої освіти подають заяви тільки у паперовій формі в таких випадках:

Сторінки