Вхід

Партнери коледжу

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

 

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

 

Київського національного університету культури і мистецтв

 

Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

 

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого

 

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

 

 

Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського

Українські науковці у світіІнститут інноваційних технологій і змісту освіти

 

Телерадіокомпанія Культура

 

Черкаська обласна рада

Розсилання

Виберіть списки розсилань, на які ви хочете підписатися або відписатися

Ви є тут

Головна » Збирач потоків » Джерела

Новини УДПУ

Новини УДПУ
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Адреса URL: http://udpu.org.ua
Оновлено: 36 хв 54 с тому

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО»

вт, 03/20/2018 - 18:44

Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з деканом історичного факультету, професором Анатолієм Карасевичем побувала на ІІ Всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні «Пісні, народжені в АТО», який відбувся у міському Будинку культури. Студентську раду представляли – Влада Чернецька, керівник літературної студії «Поетична Кліо» Ольга Чумак, Ірина Фурман, Альона Фурман і Альона Свиридюк, завідувач навчально-методичною лабораторією «Відродження нації» Оксана Карасевич.

На фестиваль прийшло чимало небайдужих уманчан, волонтерів. Багато з них збирали все необхідне воїнам на передову, надавали матеріальну допомогу на лікування пораненим, брали активну участь в акції «Крим наш». Історичний факультет не міг залишатись осторонь патріотичного дійства, тому став у єдиний стрій неспокійних українців, приєднався до уманчан, щоб вкотре подякувати воїнам за їх героїзм, за любов і відданість рідній землі; за те, що вони у нас такі воїни: мужні, благородні, справедливі.

Студенти із цікавістю ознайомились з насиченою артефактами з фронту виставкою, яку організували ініціатори уманської міжміської волонтерської організації «Разом».

Після того, як присутні хвилиною мовчання згадали всіх наших захисників, які віддали своє життя за волю України, розпочалася концертна програма учасників фестивалю. Автори пісень – українські воїни та волонтери, які завітали на концерт з різних куточків України, а дехто – прямо з передової, бійці десантно-штурмових, механізованих, добровольчих бригад та батальйонів.

Лунали авторські пісні лауреатів фестивалю минулого року Сергія Кононенка, Руслана Давидовича, Юрія Суслова та інших виконавців. Цьогоріч в Умань приїхали нові виконавці. Географія гостей була досить широкою – з Маріуполя і Львова, Жашкова і Сум, Тального і Києва. З виконуваних на сцені пісень лунав біль сердець і надія на щасливе майбуття, спогади про побратимів, які залишилися навіки у пам’яті народу як кіборги війни. Зала настільки була приголомшена почутою пісенною сповіддю свідків Східної трагедії, що більшість пісень слухала стоячи.

У ході урочистостей генерал-майор Державної прикордонної служби України, повний кавалер ордена Богдана Хмельницького, керівник громадської організації «Музичний Батальйон» Валерій Суботін вручив учасникам фестивалю нагороди, медалі «Богдана Хмельницького» та «Гетьмана Івана Мазепи» за громадянську мужність, патріотизм, громадську активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави. І пролунало вічне і символічне, проникаючи у кожне небайдуже серце, «Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!»

УСПІШНА СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ УДПУ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ

вт, 03/20/2018 - 18:43

Науково-методична співпраця викладачів нашого університету із загальноосвітніми закладами міста, робота з обдарованою учнівською молоддю має давні традиції і дає добрі результати. Один із таких — перемога учня Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Богдана Нагорного у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка відбулася 17 березня у Житомирі.

Загалом в олімпіаді взяли участь 75 школярів з 24 областей України та м. Києва. Інтелектуальні змагання відбулися 13-17 березня і складалися з двох турів: теоретичного (тестування) і практичного (захист еко-проектів). Найкращі результати показали школярі із Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Київської областей та м. Києва. Приємно, що уманчанин Богдан Нагорний також став переможцем і отримав диплом ІІІ ступеня.  

Успіх учня важливий тим, що наукове керівництво його підготовки до олімпіади здійснювала старший викладач кафедри біології та методики її навчання природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Тетяна Небикова разом із провідним науковим співробітником Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, доктором біологічних наук Анною Куземко.

Процес підготовки учнів до олімпіад — справа серйозна і відповідальна. У цій діяльності творчість наставника займає особливе місце. Тетяна Набикова, яка підготувала вже не одного переможця, вміє брати на себе відповідальність за роботу з обдарованими учнями. Її неформальне, творче ставлення до своїх обов’язків, системна, неперервна і спланована на перспективу діяльність дає позитивні результати.

Вітаємо із черговим успіхом і бажаємо майбутніх перемог!

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ АРТ-ТЕРАПІЇ "АRT-PRAKTIK"

вт, 03/20/2018 - 10:50

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичиниза за підтримки ректорату на базі факультетів дошкільної та спеціальної освіти і соціальної та психологічної освіти відбувся 29 Міжнародний фестиваль арт-терапії «Аrt-praktik».

У його роботі взяли участь психологи, учителі, вихователі, соціальні працівники, викладачі, студенти, спеціалісти у сфері управління персоналом, медичні працівники, тренери та всі ті, хто творить себе як особистість — всього 270 учасників.

Фестиваль відкрила проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк, яка привітала всіх учасників і передала їм слова вітання і побажання творчої і плідної роботи від ректора, професора Олександра Безлюдного. До вітань приєдналася начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.

Офіційну частину фестивалю продовжила сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних карт, трансформаційних ігор, телеексперт, практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук Олена Тараріна. Вона подякувала за теплий прийом і представила тренерів арт-терапевтів, які коротко презентували свої авторські програми.

Протягом дня кожен учасник фестивалю мав можливість взяти участь у п’яти лінійках майстер-класів. Дев’ятнадцять висококваліфікованих тренерів з різних куточків нашої країни та зарубіжжя щиро ділилися унікальними авторськими техніками, новинками в галузі арт-терапії, секретами мотивування і натхнення для щастя, арт-терапевтичним інструментарієм в роботі логопеда, інноваційними напрямками в роботі з дітьми, батьками і педагогами. Кожен майстер-клас було організовано в стилі «бери та впроваджуй».

Музичний подарунок учасникам фестивалю від факультету мистецтв презентували: народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко); народний аматорський колектив «Софія» (керівник – Василь Семенчук) та народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук).

Учасники фестивалю також мали можливість ознайомитись з новинками фахової літератури, придбати вироби ручної роботи Hand Made, особисто познайомитись із авторами книг та майстрами, обмінятися досвідом, цікаво та корисно провести час у творчій атмосфері.

Фестиваль, який пройшов вперше в Умані, став унікальною подією в сфері психології і педагогіки України, мета якого полягала у розвитку професійної культури як майбутніх фахівців, так і досвідчених психологів, педагогів, соціальних працівників, логопедів, дефектологів засобами мистецтва у творчій діяльності.

МАЙСТЕР-КЛАС «ВОЛОДАР ЧАСУ»

вт, 03/20/2018 - 10:46

У рамках освітнього проекту «Школа юного маркетолога» 12 та 14 березня 2018 року на базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти відбувся майстер-клас з тайм-менеджменту. Куратор заходу Ольга Бовкун, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом, допомогла старшокласникам зрозуміти, якою важливою перевагою успішної людини є вміння раціонально використовувати її головний ресурс – час.

Основним завданням тайм-менеджменту є ефективне планування робочого часу, знаходження тимчасових ресурсів, розстановка пріоритетів і контроль виконання запланованих завдань. Правильне управління власним часом допомагає прискорити досягнення поставлених цілей, розвинути навички багатозадачності, активізувати внутрішній потенціал.

Учасники майстер-класу, що пройшов у формі ділової гри, ознайомилися з особливостями тайм-менеджменту, дізналися про головні правила управління часом, зробили аналіз ефективності використання особистого часу, відпрацювали навички планування робочого часу, розглянули доцільність стратегічного розподілу цілей за сферами життя.

Протягом майстер-класу старшокласники ознайомилися з методикою аналізу та планування власного життя – «Колесо життя». Завдяки вправам «Правило 20 хвилин» та «Як не відволікатись від роботи: 12 рекомендацій» учасники школи дізналися, для чого потрібне планування життя, як не відкладати справи на завтра й упоратися з усім за 24 години, набули практичних навичок збереження концентрації уваги на дійсно важливих речах.

Проведений майстер-клас допоміг усім учасникам розкрити власні цілі та виділити головні потреби в житті для досягнення життєвого балансу.

ПЕРЕМОГИ УДПУ НА ДЕВ'ЯТІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ "СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ"

пн, 03/19/2018 - 15:49

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини успішно представив свої досягнення на головній події освітньої галузі України – Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018» та на Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що пройшли 15-17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Університет як переможець рейтингового виставкового конкурсу з-поміж 758 учасників із 25 регіонів України отримав Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності», золоту медаль у номінації «Модернізація змісту професійної підготовки та перепідготовки кадрів до праці в умовах Нової української школи» із врученням дипломів, а також здобув Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

У межах виставки відбулися науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні та панельні дискусії, педагогічні коучинги (загальною кількістю – 74 заходи) з участю представників Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

За активну презентацію досягнень й інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки УДПУ нагороджено дипломом Дев’ятої міжнародної виставка «Сучасні заклади освіти». Почесною грамотою за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти нагороджено ректора університету Олександра Безлюдного.

Успішно пройшли презентації викладачів університету по темі «Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра спеціальності 014.15 Природничі науки». Обговорювались питання: методика формування змісту і структури фахової підготовки майбутнього вчителя природничо-наукових дисциплін до роботи в основній школі; структура професійно-орієнтованої і практичної підготовки вчителя природничо-наукових дисциплін на основі інтегративного підходу. Сертифікати отримали доповідачі — доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, завідувач кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Михайло Мартинюк, доктор педагогічних наук, доцент кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Ігор Ткаченко, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, екології та методики їх навчання Вікторія Валюк, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета, кандидати педагогічних наук, доценти кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Валентин Хитрук, Марина Декарчук. Сертифікат доповідача на конференції «Почни кар’єру вже зараз. Міжнародні стажування – невід’ємна частина процесу підготовки фахівців» вручено кандидату економічних наук, доценту кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи НН інституту економіки та бізнес-освіти Ірині Кирилюк.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. На форумі побували не лише запрошені різних форм власності університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи, зацікавлені у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів, а також старшокласники, майбутні абітурієнти, студенти і їх батьки, яким необхідно визначитись із вибором навчального закладу та отримати інформацію щодо вступної кампанії та інших особливостей здобуття освіти.

Окрім нагород виставка принесла безліч позитивних, незабутніх вражень. Відвідувачі із цікавістю ознайомлювались зі стендом УДПУ, розглядали і з задоволенням брали з собою друковану продукцію факультетів та НН інституту. Неабияку зацікавленість викликали у відвідувачів майстер-класи з пісочної анімації, які проводила викладач кафедри спеціальної освіти, заступник декана з виховної роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти Таїсія Дичок.

Високу оцінку нашій експозиції, університету за впровадження в життя інноваційних технологій дав президент НАПН України, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ПРАЦЮЮТЬ НАД ФОРМУВАННЯМ ПЕДАГОГІЧНОГО АРТИСТИЗМУ В МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

пн, 03/19/2018 - 11:31

Старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надія Балдинюк провела зі студентами факультету мистецтв цікавий вокальний майстер-клас з метою формування у майбутніх учителів музичного мистецтва педагогічного артистизму, розвитку елементів акторської і вокальної майстерності.

Постановка за казкою-оперою Миколи Лисенка «Коза-дереза», перероблена театральною групою студентів та викладачів університету на сучасний лад, надзвичайно сподобалася учням та вчителям міських загальноосвітніх шкіл №1, 4, 7 та викликала у них неймовірні емоції.

Твір «Коза-дереза» за програмою вивчають учні початкових класів, яким і був презентований майстер-клас. Школярі стали безпосередніми учасниками казкового дійства, разом із акторами-студентами виконували пісні дійових осіб. Майбутні педагоги - Марія Павлишина (Коза-Дереза), Олександр Вівич (Ведмідь), Світлана Погрібна (Лисичка), Віталій Козачок (Рак і дід), Віталій Михайленко (Вовк) та Юлія Трубіцина (Зайчик) - майстерно виконали вокальні партії та чудово втілилися в образи.

Ретельна вокальна підготовка учасників майстер-класу, сценічні костюми, талановита акторська гра забезпечили успіх постановки. Діти із задоволенням фотографувалися із акторами та запрошували знову завітати до їхньої школи.

Звістка про музичний театр, створений досвідченим педагогом Надією Балдинюк, швидко поширилася серед закладів освіти нашого міста: творчий колектив із нетерпінням чекають учні Уманської школи № 6 та міської гімназії.

 

ОГОЛОШЕННЯ

нд, 03/18/2018 - 00:00

19 березня 2018 року о 14.30 на базі факультету фізики і математики та інформатики (корпус №2, 216 ауд.) відбудеться тренінг для викладачів університету “Застосування хмарних технологій в навчальному процесі (Classroom)”. Вхід вільний. При собі бажано мати ноутбук, планшет або смартфон.

Для реєстрації на поштову скриньку s.i.tereschuk@udpu.edu.ua необхідно надіслати наступну інформацію: 1) прізвище та ім'я учасника (або учасників); 2) факультет, кафедра. В темі листа написати “Тренінг”.

ТРИВАЄ ТВОРЧИЙ КОНКУРС АВТОРСЬКОЇ КОЛИСКОВОЇ ПІСНІ «ОЙ ХОДИТЬ СОН КОЛО ВІКОН…»

сб, 03/17/2018 - 00:00

Увага! Оголошується творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…», який проводитиметься в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини з 12 березня по 10 квітня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня сну.

Умови конкурсу:

 • участь у конкурсі – безкоштовна;
 • вік учасників – необмежений;
 • учасником може стати будь-який громадянин України, незалежно від місця проживання;
 • на конкурс приймаються авторські колискові пісні, які написані лише українською мовою;
 • учасник конкурсу може подати лише одну колискову пісню;
 • роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються;
 • кожний учасник конкурсу разом із текстом колискової пісні має надіслати інформацію про себе, а саме: ПІП, вік автора, контактний телефон та електронну адресу;
 • для участі потрібно написати власну колискову пісню та надіслати її у електронному вигляді на електронну пошту бібліотеки: library@udpu.edu.ua (з підписом «На конкурс»).

Відбір переможців конкурсу здійснюватиметься за наступними критеріями: креативність (творчий потенціал) і самовираження, грамотність, цікавий сюжет, позитивність, писемність і культура мови.

Переможець конкурсу отримає почесний диплом, подарунок та прекрасну можливість друку у бібліотечній газеті «Бібліотечні вісті».

Запрошуємо усіх бажаючих!

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

сб, 03/17/2018 - 00:00

Учасниками ІІ етапу загальноміського конкурсу дитячої творчості «Ми малюємо весну», що відбувся на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, стали учні 5 - 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

На початку конкурсу методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету Уманського міського відділу освіти Інна Толобистюк привітала юних художників та побажала їм успіхів.

Зручно розмістившись за мольбертами та столом, діти із натхненням почали працювати. Використовуючи різні техніки та художні матеріали, вони малювали весну. Кожен малюнок був цікавим і неповторним. Учні вклали всі свої сили, любов і натхнення, показали власне бачення весняного образу.

Члени журі, кандидати педагогічних наук, доценти Ольга Музика (голова журі), Анатолій Король та Леонід Базильчук, відзначили високий рівень виконання робіт і визначили переможців у кількох категоріях.

У номінації «Реалізм» 1 місце посіла Мирослава Кожуховська (учениця 7 класу ЗОШ № 4); 2 місце - Дар’я Клименко (учениця 6 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12); 3 місце розділили Софія Войченко (учениця 6 класу Уманського НВК №17 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад») та Анастасія Юрчук (учениця 6-А класу ЗОШ № 3).

У номінації «Фантазійний живопис» переможцями стали:

Дана Кондратюк (учениця 8-Б класу Уманської ЗОШ №5 ім. В.І.Чуйкова), Вікторія Ройтенко (учениця 7-В класу ЗОШ №11 ім. М.П.Бажана), Євгенія Беженар (учениця 7-Б класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання») - 1 місце;

Соломія Кабанець (учениця 7-А класу ЗОШ №3) та Анастасія Лановська (учениця 6 класу ЗОШ №1 ім. О.С.Пушкіна) - 2 місце;

Дар’я Кучеренко (учениця 6 класу ЗОШ №1 ім. О.С.Пушкіна), Тетяна Майборода (учениця 6 –Б класу НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №7 - колегіум) та Марія Марченко (учениця 7-В класу ЗОШ №14) посіли 3 місце.

У номінації «Символічний живопис» 1 місце зайняли Анна Сулима (учениця 7 класу ЗОШ № 4) та Яна Шмалюк (учениця 6 класу ЗОШ №11 ім. М.П.Бажана); 2 місце - Дар’я Семенова (учениця 6 класу НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія») та Марія Уманець (учениця 7 класу ЗОШ № 8).

Вітаємо усіх конкурсантів і їхніх педагогів, бажаємо подальших успіхів і творчих злетів!

НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ ІМПЕРСЬКОГО КОЛЕДЖУ ЛОНДОНА

сб, 03/17/2018 - 00:00

Якщо ви високопрофесійний студент, який хоче вступити до аспірантури в дослідницьку установу світового класу, ви можете отримати стипендію в Імперському коледжі Лондона.

Кандидати повинні бути впевнені, що вони здатні продемонструвати видатну академічну успішність перед поданням заявки на цю стипендіальну програму.

Успішні кандидати отримають наступну фінансову підтримку на термін до 3,5 років:

 • повна оплата навчання;
 • стипендія в розмірі 21 000 фунтів/рік для оплати прожиття;
 • фонд витратних матеріалів у розмірі 2000 фунтів/рік за перші 3 роки навчання.

Дедлайн для подачі заявки – 23 березня 2018 року.

За детальнішою інформацією звертатися до відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ!

пт, 03/16/2018 - 16:22

За інформацією МОН України, для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня.

«ЗНО на магістратуру» потрібно буде складати двом категоріям вступників.

Перша – для вступу на магістратуру за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право») за всіма формами навчання. Таким вступникам необхідно буде пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови. Реєстрація на нього триватиме з 14 травня до 18-ї год. 5 червня.

Друга – для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» за всіма формами навчання. Таким вступникам потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Реєстрація на ці тестування теж триватиме з 14 травня до 18-ї год. 5 червня.

Тестування з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 13 липня.

Результати тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов, отримані під час складання ЗНО для вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) НЕ будуть зараховані як результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови («ЗНО на магістратуру»).

ДОЦЕНТА УДПУ НАДІЮ СТЕЦЕНКО ПРИВІТАЛИ ІЗ ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

пт, 03/16/2018 - 15:24

Перший весняний місяць 2018 року став ювілейним для знаного педагога Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, науковця, новатора, фізика, математика і просто чудової людини Надії Миколаївни Стеценко.

Адміністрація університету в особі т.в.о.ректора, професора Андрія Гедзика, голова профкому Валентин Хитрук, студентсько-викладацький колектив факультету фізики, математики та інформатики і кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, на якій працює іменинниця, друзі та гості прийшли привітати Надію Миколаївну із цією знаменною датою.

На адресу досвідченого освітянина, кандидата педагогічних наук, яка своє життя присвятила навчанню майбутніх педагогів, вихованню у них найкращих професійних та людських якостей, лунали щирі слова побажань та подяки за відданість і любов до професії, творчий неспокій та доброту душі.

Із УДПУ імені Павла Тичини пов’язане все трудове життя Надії Миколаївни - майже 40 років, сповнених напруженої праці та постійного пошуку. Цілеспрямована та ініціативна вона не стоїть осторонь інновацій, впевнено і наполегливо самостійно оволодіває комп’ютерними технологіями.

Професійна діяльність Надії Стеценко відзначена почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами та подяками.

Заслуженою повагою і любов’ю ювілярка користується не лише серед колег-науковців та співробітників факультету фізики, математики та інформатики, а й всього колективу університету. Колишні й нинішні студенти Надії Миколаївни із трепетом розповідали про все, що пов’язано з діяльністю викладача. А родина Стеценків (доньки Галина та Тетяна, чоловік Володимир – кандидати педагогічних наук, доценти кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій) ділилися спогадами із сімейного життя.

Незабутню святкову атмосферу доповнили чарівні квіти та цікава вітальна програма.

Зичимо Надії Миколаївні і надалі залишатися взірцем високого професіоналізму, мудрості та жіночності. Нехай Ваша життєва стежина буде довгою та щасливою, а серце випромінює любов і добро!

ПОДАРУНОК ІЗ ПЕРЕДОВОЇ

чт, 03/15/2018 - 17:50

На засіданні ректорату УДПУ імені Павла Тичини побувала представник волонтерської організації «Разом» м Умань Інна Титаренко. Вона прийшла подякувати викладачам, студентам та співробітникам навчального закладу за надану благодійну допомогу захисникам нашої держави, які на Сході відстоюють її цілісність, боронять мир на рідній українській землі.

Волонтерка розповіла, куди відправлялась неодноразово зібрана в університеті благодійна допомога. Студентсько-викладацький колектив активно долучався і продовжує бути постійним учасником доброчинних акцій на підтримку українських військових. УДПУ передавав через волонтерські організації теплий одяг, ліки, продукти харчування тривалого терміну зберігання, збирав гроші на придбання необхідних речей для воїнів.

На знак вдячності за підтримку та небайдужість захисники передали нашому університетові прапор, який із рук представника волонтерської організації отримав перший проректор, професор Андрій Гедзик. Він подякував від імені ректорату та всього колективу УДПУ за цінний подарунок. Прапор із передової поповнив експозиції музею УДПУ.

На синьо-жовтому стягові бійці АТО написали щирі слова: «Дякуємо за надійний тил!», «Україна – понад усе!», «Велика подяка усім небайдужим!».

Ми ж бажаємо українським воїнам сили, наснаги, мужності. Нехай береже вас Господь!

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ПРАЦЮЮТЬ НАД ФОРМУВАННЯМ ПЕДАГОГІЧНОГО АРТИСТИЗМУ В МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

чт, 03/15/2018 - 17:49

Старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Надія Балдинюк провела зі студентами факультету мистецтв цікавий вокальний майстер-клас з метою формування у майбутніх учителів музичного мистецтва педагогічного артистизму, розвитку елементів акторської і вокальної майстерності.

Постановка за казкою-оперою Миколи Лисенка «Коза-дереза», перероблена театральною групою студентів та викладачів університету на сучасний лад, надзвичайно сподобалася учням та вчителям міських загальноосвітніх шкіл №1, 4, 7 та викликала у них неймовірні емоції.

Твір «Коза-дереза» за програмою вивчають учні початкових класів, яким і був презентований майстер-клас. Школярі стали безпосередніми учасниками казкового дійства, разом із акторами-студентами виконували пісні дійових осіб. Майбутні педагоги - Марія Павлишина (Коза-Дереза), Олександр Вівич (Ведмідь), Світлана Погрібна (Лисичка), Віталій Козачок (Рак і дід), Віталій Михайленко (Вовк) та Юлія Трубіцина (Зайчик) - майстерно виконали вокальні партії та чудово втілилися в образи. Надія Андріївна як досвідчений педагог та наставник студентської молоді високо професійно виконала роль баби, щоразу по-різному інтерпретуючи казку.

Ретельна вокальна підготовка учасників майстер-класу, сценічні костюми, талановита акторська гра забезпечили успіх постановки. Діти із задоволенням фотографувалися із акторами та запрошували знову завітати до їхньої школи.

Звістка про музичний театр, створений Надією Балдинюк, швидко поширилася серед закладів освіти нашого міста: творчий колектив із нетерпінням чекають учні Уманської школи № 6 та міської гімназії.

ОГОЛОШЕННЯ

чт, 03/15/2018 - 10:39

16 березня в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться Міжнародний фестиваль АРТ-ТЕРАПІЇ «ART-PRAKTIK».

Запрошуємо до участі психологів, педагогів, соціальних працівників, викладачів, студентів психологічних та педагогічних спеціальностей, спеціалістів у сфері управління персоналом, творчих особистостей та всіх, хто стоїть на шляху до свого духовного розвитку.

На вас очікують майстер-класи від провідних майстрів країни з різних видів арт-терапії на важливі та актуальні для кожного теми.

Ви зможете побачити і відчути на власному досвіді, як ефективно і екологічно працює арт-терапія та її техніки на практиці. Окрім того, ви зможете вирішити особисте питання, яке давно вас цікавить.

Час проведення: 16 березня з 9.00 до 18.00.

Реєстрація учасників: з 9.00 до 10.00.

Урочисте відкриття о 10.00 в актовій залі університету (м. Умань, вул. Садова 28). Детальніше – за тел. (093) 95 73 565. E-mail: kalunovska@gmail.com.

УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – ЗІРКА «СПОРТИВНОГО СУЗІР'Я» ЧЕРКАЩИНИ

ср, 03/14/2018 - 17:33

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отримав подяку за розвиток і популяризацію спорту на Черкащині.

Нагородження відбулось на обласному спортивному святі «Спортивне сузір'я», яке зібрало велику плеяду відомих спортсменів Черкащини, їх тренерів, ветеранів спорту, що досягли визначних висот у різних видах спорту.

Приємно, що не лише наш університет, а й інші колективи, які представляють Умань стали лауреатами «Спортивного сузір’я» у чималій кількості номінацій.

Горді за спортивну славу нашого університету, міста Умань, відомих в Україні й далеко за її межами спортсменів! Слід наголосити, що всебічний розвиток студентів, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом та популяризація здорового способу життя – пріоритетне завдання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Здорова і фізично розвинена молодь – запорука гідного майбутнього України.

ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ

ср, 03/14/2018 - 17:32

У конференц-залі університету (корпус №1) відбулося чергове засідання ректорату.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про стан організаційно-методичної роботи факультетів/інституту щодо забезпечення ефективності практичної підготовки студентів. (Доп.: Гнатюк О.В. – відповідальна за стажування студентів та керівник педагогічних практик по університету).
 2. Про організацію супроводу студентів з особливими освітніми потребами. (Доп.: Перфільєва М.В. – координатор Центру соціально-освітньої інтеграції та інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму «Без бар’єрів»).
 3. Різне.

В УДПУ УЧНІ 9-11 КЛАСІВ МАЛЮВАЛИ ВЕСНУ!

ср, 03/14/2018 - 00:00

В УДПУ імені Павла Тичини на базі факультету відбувся загальноміський конкурс дитячої творчості «Ми малюємо весну», в якому взяли участь учні 9-11 класів. Юних художників і їхніх учителів гостинно зустріли на кафедрі образотворчого мистецтва, надавши для проведення заходу затишну аудиторію.

Методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Інна Толобистюк побажала успіхів учасникам конкурсу і оголосила склад журі: кандидати педагогічних наук, доценти Ольга Музика (голова журі), Анатолій Король, Леонід Базильчук.

Зручно розмістившись за мольбертами, приготувавши фарби і пензлі, юні митці стали творити! З хвилюванням і надією на перемогу, своєю натхненною працею діти закликали весну, яку так усі чекають! 2 години пролетіли дуже швидко. Останній штрих, мазок, крапка – робота завершена!

Нелегким було завдання визначення переможців, адже кожен малюнок був цікавим і неповторним! Діти вклали всі свої сили, любов і натхнення, показали високий рівень виконання і своє авторське бачення весняного образу! Тому порадившись, журі вирішило розподілити призові місця таким чином:

1 місце — Дарʼя Марценюк, учениця 9-В класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»; Ірина Такова, учениця 9-Б класу закладу загальної середньої освіти №14;

2 місце — Оксана Музиченко, учениця 9-А класу Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»; Анастасія Нелюб, учениця 11 класу закладу загальної середньої освіти №1; Яніна Половець, учениця 10 класу закладу загальної середньої освіти №5; Світлана Кравець, учениця 10 класу Уманського навчально-виховного комплексу №7 ;

3 місце — Анастасія Куліш, учениця 9-Б класу закладу загальної середньої освіти №14; Анна Яковенко, учениця 10-А класу закладу загальної середньої освіти №11; Іван Святина, учень 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Щиро вітаємо усіх конкурсантів і їхніх педагогів, бажаємо подальших успіхів і творчих злетів! Нехай весна переможе!

БУКЕТИ ІЗ СОЛОДОЩІВ – ПОДВІЙНИЙ ПОДАРУНОК

вт, 03/13/2018 - 16:52

Солодощі – надзвичайна спокуса для жінки, чи не так?! А якщо смачні шоколадні цукерочки оформлені у букет квітів, тоді це подвійний приємний подарунок, який порадує кожну жінку-леді в будь-яку пору року.

Працівники читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організували майстер-клас по виготовленню букетів із солодощів, наповнивши стіни книгозбірні шурхотом обгорток від цукерок, ароматом шоколаду та, звісно ж, фонтаном приємних, яскравих та щирих емоцій!

Майстер-клас провела вже знайома нам талановита Тетяна Горчинська, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва, викладач. Енергійна та красива майстриня із задоволенням навчала та ділилася секретами техніки виготовлення оригінальних букетиків. З кожною секундою та хвилиною читальний зал перетворювався на різнобарвну весняну галявину, де від зимового сну пробуджувалися різні квіти: білі, рожеві, жовті ─ такі бажані та прекрасні! Взяли участь в майстер-класі студенти факультетів мистецтв та української філології.

По завершенню феєричного заходу працівник читального залу №1 Віталія Прокопчук висловила теплі слова вдячності за професіоналізм, наполегливість та творчість майстрині Тетяні Горчинській, заступнику декана з виховної роботи факультету української філології Наталії Мамчур за допомогу в організації студентів. Дякуємо усім, хто допоміг бодай на трішечки розбудити в душі весну солодкими букетиками.

Майстер-клас надовго закарбується в пам'яті кожного, хто його відвідав. Солодкого, квіткового всім життя! Творіть красу власними руками! Пливіть за течією справжнього щастя!

ЗБІРНА КОМАНДА СИЛОВИКІВ УДПУ УСПІШНО ВІДКРИЛА СПОРТИВНИЙ СЕЗОН-2018

вт, 03/13/2018 - 10:50

Збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у II відкритому чемпіонаті Черкаської області та м. Умань з пауерліфтингу, жиму лежачи, тяги та екстремального жиму, яку 10 березня на базі Уманської міської ДЮСШ провів комітет пауерліфтингу України.

Перед Чемпіонатом України випробувати свої сили на турнірі з’їхалося понад 70 атлетів з Черкаської, Київської, Вінницької та Кіровоградської областей.

Команда УДПУ на змаганнях була однією із найсильніших. Виступи наших спортсменів радують. Так, у розділі пауерліфтингу серед юніорів майстер спорту України, студент 3 курсу факультету фізичного виховання Владислав Мошенський показав результат із сумою 550 кг, зайнявши перше місце. У екстремальному жимі в номінації штанги 100 кг Владислав також продемонстрував чудовий результат — 23 повторення і виборов золото.

У розділі екстремальний жим в номінації штанги 55 кг серед юніорів з результатом 70 повторів перше місце зайняв майстер спорту України, студент 4 курсу факультету фізичного виховання Василь Кабак.

У цій же номінації друге місце посів майстер спорту України, студент 3 курсу факультету фізичного виховання Сергій Сюренко з результатом 61 повторення.

У номінації штанги 100 кг серед чоловіків друге місце виборов майстер спорту України, завідувач кафедри спортивних дисциплін, кандидат педагогічних наук Руслан Маслюк з результатом 19 повторень.

У розділі екстремальний жим в номінації штанги 125 кг майстер спорту міжнародного класу, викладач кафедри спортивних дисциплін Сергій Ільченко з результатом 30 повторень посів перше місце, покращивши рекорд України на 8 повторень. Показово, що наш рекордсмен Сергій Ільченко є тренером команди університету. А хто як не виступаючий тренер, викладач може розвинути спортивні здібності студентів — нащадків славних українських козаків!

Вітаємо збірну команду нашого університету із вдалим виступом на змаганнях та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

Сторінки